ZIMOWY TAG KSIĄŻKOWY

18:35:00


Marta z bloga Życie między wierszami nominowała mnie do Zimowego Tagu Książkowego, za co bardzo serdecznie jej dziękuję :-) Postaram się odpowiedzieć na niego jak najlepiej!

Kakao - książka, która rozgrzewa serce


Mam słabość do Małgorzaty Musierowicz i do jej Jeżycjady, a Noelka jest tak typowo zimową częścią, że nie sposób jej nie uwielbiać. Jej akcja rozgrywa się co prawda w czasie świąt, ale na tę porę wciąż jeszcze będzie dobra, obiecuję! Mistrzowsko rozgrzewa serducho! 

Śnieg - książka z białą okładką


Zimą Katarzyna Puzyńska i jeden z jej kryminałów sprawdzi się idealnie. Sama bardzo je lubię, mimo paru zastrzeżeń. Polecam. Może szybciej ode mnie odgadnięcie kto zabił? ;-)

Mikołaj - gruba książka lub długa seria


Uwielbiam Przeminęło z wiatrem, ale dla wielu osób ta książka jest za długa, żeby chciało im się z nią zapoznać. Zimą wieczory są długie. To idealny czas na powieść Margaret Mitchell! Nie zawiedziecie się!

Rózga - książka, której czytanie było męką


Dawno nie męczyłam się tak przy żadnej książce. Okropieństwo! Krótkie, ale nudne. 

Prezent - bardzo dobra książka, którą możesz każdemu polecić


To świetna seria zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dla młodszych i starszych, a nawet dla tych, których w ogóle nie interesują zombie. Bo to nie jest seria o zombie. To świetne thrillery polityczno-medyczne rozgrywające się w postapokaliptycznym świecie :-) 

I to już tyle. Jak się Wam podobają moje odpowiedzi? Wszystkich chętnych zapraszam do zabawy :-)

Możesz przeczytać też:

0 komentarze