SERIALE, KTÓRE CHCIAŁABYM OBEJRZEĆ

18:25:00

Jest masa seriali, które oglądam mniej lub bardziej regularnie oraz cała masa takich, które jeszcze chciałabym obejrzeć. Poniżej pięć takich, na które mam największą ochotę :-) Polecacie któryś?

THE WALKING DEAD
Zombiaki zawsze żywo (haha!) mnie interesowały. Czekam z niecierpliwością na ekranizację książek Miry Grant i mam nadzieję, że się jej kiedyś doczekam, ale póki co, mogę się chyba zadowolić serialem The Walking Dead. A ten jest ponoć bardzo dobry.


THE 100
Serial, który już zaczęłam oglądać i bardzo mi się spodobał. O dziwo! Książka ponoć nie jest tak dobra, ale znamy już takie przypadki :-) Na pewno obejrzę dalsze odcinki, żeby dowiedzieć się jak potoczą się losy bohaterów, których zdążyłam polubić!


GRA O TRON
Uwierzycie, że nigdy w życiu nie obejrzałam ani jednego odcinka Gry o tron? Chyba jestem ostatnią osobą na tej planecie, która może to o sobie powiedzieć ;-) W końcu coś z tym zrobię :-)


MASTERS OF SEX
Przeczytałam znakomitą książkę, obejrzałam kilka odcinków serialu i jestem na tak. Naprawdę fajny materiał na fajną historię. Ciekawa jestem co twórcy z tym zrobią.


REVENGE
Serial, którego emisja już się zakończyła, ale i tak mam na niego wielką ochotę. Obejrzałam początek i strasznie mnie wciągnął. Mam nadzieję, że potem się nie pogorszy.


I jak? Polecacie coś poza tymi serialami? Albo odradzacie? Ja już niedługo będę miała dla was wpis o jeszcze jednym serialu, o którego istnieniu niedawno się dowiedziałam, ale póki co... cicho sza! ;-)

Zdjęcia pochodzą ze stron www.rocketshipgames.pl, www.ladygeekgirl.wordpress.com, www.presspack.rte.ie, www.revengeabc.wikia.com.

Możesz przeczytać też:

0 komentarze