Książka w domu

19:59:00

Niektórzy mówią, że dom bez książek to nie dom. Inni, że książki nie w każdym domu wyglądają dobrze, a jeszcze inni, że tylko niepotrzebnie zajmują w nim miejsce. No cóż, może i zajmują, ale za to z jaką klasą one to robią! ;) Ja uważam, że książki pasują do KAŻDEGO wnętrza. Kwestią dyskusyjną jest tylko miejsce. Jedni mają go więcej, inni mniej, ale chyba u każdego znajdzie się kącik na upchnięcie kilku ulubionych pozycji... Często przeglądam sobie zdjęcia wystrojów wnętrz z uwzględnieniem miejsca na lektury. Spójrzcie!

Poniżej wersja przytulna i druga, bardziej nowoczesna, w super-modnej ostatnimi laty bieli. 


Tutaj z kolei książki robią wręcz za ścianę (i nawet pościel została do nich dopasowana), a obok najprawdziwszy kącik czytelniczy. Powinien sprawdzić się też w wersji "nie mam za wiele miejsca" ;)


Ta pierwsza półka też wygląda, jakby nie zajmowała zbyt wiele miejsca. Wciśnięta i ściśnięta pod ścianą, a jednak urocza :) Obok dwie opcje dla posiadaczy większych mieszkań. Czytelnicze pięterko i ściana, może niezbyt ekonomicznie wykorzystana, ale za to jak oryginalnie! :)


I niech mi ktoś powie, że książki w domu nie wyglądają dobrze. Trzeba tylko chcieć... lub nie. Wydaje mi się bowiem, że rząd woluminów sam w sobie zawsze prezentuje się wspaniale ;) Co myślicie?

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony www.zszywka.pl

Możesz przeczytać też:

0 komentarze