Lista książkowych życzeń - Boże Narodzenie 2014

18:35:00

Grudzień to miesiąc stojący pod znakiem świąt. I prezentów, które trzeba kupić ;) Uważam, że książki są najlepszymi podarunkami pod słońcem i gdyby to ode mnie zależało, to chciałabym z okazji przeróżnych okazji dostawać tylko je. Skoro czytacie te słowa, to znaczy, że prawdopodobnie też lubicie książki, a co za tym idzie książkowe prezenty. Jest jednak spora grupa ludzi, która uważa je za nudne i mimo że nie umiem tego do końca zrozumieć, chciałabym dzisiaj do was zaapelować, żeby takim osobom książek nie kupować. Nic na siłę :) Każdy ma jakieś zainteresowania i niekoniecznie muszą się one pokrywać z tymi, które dominują w naszym życiu. Okay, to tyle ze mnie, jeśli chodzi o obronę grupy uciśnionych przez moli książkowych ;)) 

A teraz, tradycyjnie przed świętami, moje typy! W tym roku postawiłam na klasyki. I to obszerne oraz pięknie wydane. Każdą z tych pięciu książek chciałabym mieć na własność właśnie w tych konkretnych okładkach. I wiecie co? Może nawet znalazłabym dla nich miejsce na półce, zamiast upychać je w paczkach! ;) I jeśli już w temacie paczek jesteśmy, to muszę kupić nową... 


U mnie, jak widać, królują Will Szekspir, Tolkien, sir Arthur Conan Doyle i Margaret Mitchell. A jakie nazwiska znajdują się na waszej liście? :)

Możesz przeczytać też:

0 komentarze