Zbuntowana (2015) - teaser

10:56:00

Pisałam wam wczoraj, że kiedy byłam w kinie na Kosogłosie, miałam okazję zobaczyć teaser do Zbuntowanej. Chodzi mi oczywiście o ekranizację drugiej części trylogii autorstwa Veronici Roth. Niezorientowanym szybko wyjaśniam, że książki mamy trzy: Niezgodną, Zbuntowaną i Wierną. Ekranizacje natomiast podzielono na cztery części. Podobnie jak w przypadku Harry'ego Pottera, Zmierzchu czy Igrzysk Śmierci, ostatni tom został rozłożony na dwa filmy. 

Jeśli chodzi o sam teaser do drugiej to... okropnie mi się on nie podoba. To właściwie popis grafików komputerowych. I tyle. Mam nadzieję, że to tylko złe dobrego początki, bo po Niezgodnej naprawdę byłam na tak!


Woooohoooo! Tris na tym kawałku betonu wygląda prawie jak Alladyn na swoim dywanie...

Możesz przeczytać też:

6 komentarze

 1. Też mam taką nadzieję. Tym bardziej, że nie ma ochoty na oglądaniu kolejnego filmu nagrywanego na green screenie... A Niezgodna to jedna z moich ulubionych ekranizacji. A jak zawalą drugą część... Cóż, chyba nie będzie sensu iść do kina na dwie następne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie lubię takich produkcji sztucznie naszpikowanych efektami specjalnymi. Strasznie mnie to drażni, bo odbiera całą przyjemność oglądania.

  OdpowiedzUsuń
 3. A mi się podoba, tylko Tris wygląda jakoś nieciekawie... :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się doczekać filmu! Pierwsza cześć podobała mi się nawet trochę bardziej niż książka, więc jestem ciekawa kontynuacji na ekranie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niezgoda była filmem momentami lepszym od książki, ale teaser Zbuntowanej to... nie wiem, co im się stało, może zbyt duży budżet uderzył do głowy. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dopiero zaczynam całą trylogię, więc do ekranizacji to jeszcze mam czas :)

  OdpowiedzUsuń