Podsumowanie blogowych akcji

16:09:00

Październik minął ekspresowo, co mnie jakoś specjalnie nie dziwi, bo wszystkie miesiące mijają mi ostatnio tak samo - coraz szybciej :) Dzisiaj chciałabym podsumować dwie akcje, które zaistniały na blogu i które niestety się wam nie spodobały. Cóż mogę na to poradzić... nie znoszę porażek, ale też nie miewam z ich powodu całego szeregu bezsennych nocy. Nieodmiennie pociesza mnie fakt, że i tak jestem fajna. Bo jestem, prawda? ;)


CZAS NA JEŻYCJADĘ
W tym przypadku całą winę biorę na siebie. To małe wyzwanie trwało dwa lata i w założeniu niemal od samego początku miało żyć własnym życiem, tj. wiedziałam, że nie będę miała zapału, aby je jakoś szczególnie promować. I nie promowałam. Tym większe moje zdziwienie, że znalazły się jednak dwie osoby, które sobie z nim poradziły i które (przede wszystkim) przez te dwadzieścia cztery miesiące o nim pamiętały. Imani, Plichcia - wielkie, wielkie dzięki za to! Imani do pełnego sukcesu zabrakło jednej książki, ale biorąc pod uwagę fakt, że niedawno prawdopodobnie po raz drugi została mamą, i tak należą jej się gratulacje. Plichcia natomiast rzutem na taśmę rozbiła bank, czyli zaliczyła wszystkie dziewiętnaście pozycji z listy. Już o tym wspominałam w odpowiedzi na twojego ostatniego maila, ale wyznam to jeszcze raz na forum publicznym - naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem! Ja sama utknęłam gdzieś w połowie, ale nie składam broni :) Dokonania obu dziewczyn zostały uwiecznione w zakładce Czas na Jeżycjadę (klik). 

PAŹDZIERNIK Z LEGIMI
Nie lubicie e-czytania czy serwisu Legimi? :) Mimo usilnych prób przekonania was do skorzystania z dwutygodniowego czytania za darmo, pozostaliście uparci i nie chcieliście się skusić. Ten miesiąc miał być próbą dla mnie, dla was i dla serwisu oraz naszej ewentualnej wspólnej przyszłości. Teraz wiem, że takiej w najbliższym czasie nie będzie, bo nie ma sensu męczyć was czymś, co kompletnie wam się nie podoba. Ale! Żeby nie było tak smutno tym, którzy marzyli jednak o Karribie czytającej e-booki, cztery dziewczyny dostaną swoje kody. Lina, Plichcia, Ania notuje i Gosia BK - wyślę je wam drogą mailową. Miłego czytania!

Korzystam właśnie z przedłużonego weekendu i spędzam wieczór z książką, ale już jutro wracam do normalnego funkcjonowania :) A co słychać u was? 

Możesz przeczytać też:

17 komentarze

 1. Z Jeżycjadą próbowałam, ale jakoś tak.. zawsze było coś innego do przeczytania na już. Może kiedyś mi się to uda. Co do Legimi - ja ebooków zupełnie nie czytam i jak widzę sporo jest jeszcze takich sentymentalistów jak ja, co to jednak wolą papierowe książki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że odzew był słaby :( Za to z niecierpliwością czekam na swój kod <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooo super! Mam nadzieję, że on wykorzystam go dobrze! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odzew rzeczywiście był słaby , ale widziałam ,że nie podołałabym wyzwaniu "Czas na Jeżycjadę " ,więc nawet nie próbowałam ..
  PS: Przedłużony weekend - zazdroszczę , z jaką książką spędzasz dzisiejszy wieczór ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z wiekiem czas coraz szybciej mija :( Z takimi odzewami rożnie bywa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Abonament mnie nie przekonuje, bo czytam takie książki, które świadomie wybieram, a forma zaproponowana przez Legimi tego mi nie gwarantuje. Nie mam pewności, ze w ramach tych 30 pozycji znalazlabym coś dla siebie, a nie tylko promowane bestselery, wsród których musiałabym wybierać coś na sile. O ile dobrze zrozumiałam zasady.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeżycjada to zupełnie nie dla mnie. Ani Legami nie był dla mnie interesujący. Ale jesteś fajna!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ominęłam jakoś obie te akcje. Jeżycjadą i tak bym się nie zainteresowała, ale Legimi lubię :) Co prawda raczej kupuję ebooki niż wypożyczam, ale na pewno bym z interesowaniem obserwowała. Może daj sobie i Legimi jeszcze czas? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja już Jeżycjadę mam od dawna za sobą, więc ta akcja nie dla mnie. :) Ale chętnie cofnęłabym się w czasie i zaczęła poznawać te książki od nowa. :)

  OdpowiedzUsuń

 10. Thread coordinator nicely distinctive and writer. Wait for you more threads about this area .
  شركة مكافحة حشرات بالرياض - شركة رش مبيدات بالرياض - شركة مكافحة النمل الابيض بالرياض - شركة مكافحة الصراصير والبق بالرياض - شركة مكافحة الفئران بالرياض - شركة تنظيف فلل و شقق بالرياض- شركة تنظيف موكيت وستائر وكنب بالرياض - شركة تنظيف وعزل خزانات بالرياض- شركة كشف تسربات المياه بالرياض- شركة نقل اثاث بالرياض - شركة تخزين اثاث بالرياض- شركة نقل عفش بالرياض - شركة تنظيف واجهات بالرياض- شركة تنظيف مسابح بالرياض- شركة تسليك مجارى بالرياض .
  شركة مكافحة حشرات بالرياض
  شركة رش مبيدات بالرياض
  شركة مكافحة النمل الابيض بالرياض
  شركة مكافحة الفئران بالرياض
  شركة مكافحة الصراصير بالرياض
  شركة مكافحة البق بالرياض
  شركة تنظيف فلل بالرياض
  شركة تنظيف خزانات بالرياض
  شركة تنظيف موكيت وكنب وستائر وسجاد بالرياض
  شركة تلميع سيراميك بالرياض
  شركة نقل اثاث بالرياض
  شركة نقل عفش بالرياض
  شركة تخزين اثاث بالرياض
  شركة كشف تسربات بالرياض

  OdpowiedzUsuń

 11. The oldest you all due respect and appreciation where making a lot of effort in the development of this subject .
  Thank you Will allow me to put some links to my website
  شركة تنظيف فلل - شركات نظافة - شركة نظافة - شركة تنظيف خزانات - شركة تنظيف شقق - شركة رش مبيدات - شركة مكافحة حشرات - شركة نقل اثاث - شركة نقل عفش - افضل شركة نقل عفش واثاث - شركة تنظيف موكيت - شركة تنظيف كنب - شركة مكافحة النمل الابيض - بجدة و بمكه و بالدمام و بالخرج .
  شركة نظافة بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة تنظيف فلل بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة تنظيف شقق بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة تنظيف خزانات بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة رش مبيدات بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة مكافحة حشرات بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة نقل اثاث بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة نقل عفش بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  افضل شركة نقل عفش واثاث بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة تنظيف موكيت بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة تنظيف كنب بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة مكافحة النمل الابيض بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale Ci spamu wleciało wyżej... :(
  Co do wyzwania z Jeżycjadą to jakbyś bardziej promowała to odniósłby sukces. Mi brakowało motywacji do sięgania po kolejne części. Co do Legimi to też dostałam taką ofertę współpracy z nimi i już na starcie oszacowałam, że jednak ona nie wypali, bo mało chętnych bloggerów jest. Ale cóż. Trochę szkoda, bo e-czytanie jest świetne!

  OdpowiedzUsuń