Październik z Legimi: mini konkurs

20:55:00

Dzisiaj mam dla was małą zabawę, której współautorem jest serwis Legimi. To, jak pewnie część z was doskonale się orientuje, strona oferująca m.in. czytanie e-booków w zamian za wykupienie abonamentu. Prawie jak telewizja! :-) Każdy nowy użytkownik może przez 7 dni za darmo testować działanie serwisu. Ja mam dla was parę kodów, które ten tydzień zamienią w dwa. Jacyś chętni? Oby :-) 

E-czytanie jest coraz popularniejsze. Moim skromnym zdaniem byłoby jeszcze bardziej, gdyby ceny e-booków znaczniej niż obecnie różniły się od cen wydań papierowych. Niemniej jednak liczba osób zapoznających się z lekturami w ten sposób jest już całkiem pokaźna, co ma pewnie związek z praktycznością. W końcu czytnik waży i zajmuje dużo mniej miejsca niż tradycyjna książka. A to jest nie do przecenienia :-)

Aby dostać kod na e-czytanie wystarczy napisać mi z jaką książką zamierzacie się dzięki niemu w ciągu tych dwóch tygodni zapoznać. Może na jakąś trzeba czekać w bibliotece miesiącami? Albo film na podstawie którejś na dniach wchodzi do kin, a wy kierujecie się w życiu żelazną zasadą pod tytułem: najpierw książka? Lub też po prostu macie na coś ochotę, a akurat nie macie tego pod ręką? Albo macie, ale wolicie e-booka? Bez znaczenia :-) 

Do zgłoszenia tradycyjnie dorzućcie maila, a czytelnicy anonimowi również imię albo nick. Na zgłoszenie się jest tydzień (do następnego wtorku włącznie). 10 osób dostanie swoje mniej lub bardziej upragnione kody. Koniec łamiącej wiadomości. Rozejdźcie się w pokoju (tylko najpierw zgłoście się do zabawy!).

Zapraszam też oczywiście do zerknięcia na to, co Legimi ma w swojej ofercie!

Możesz przeczytać też:

8 komentarze

 1. Zgłaszam się! Za mną chodzi chęć przeczytania książki: "Stulatek, który wyskoczył przez okno" Jonasa Jonassona ;)
  mail: linabloguje@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. i zapomniałam końcówki tytułu: "...i zniknął" ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się!
  anianotuje@gmail.com
  "Sprzedana"

  OdpowiedzUsuń
 4. Och to I ja chętnie spróbuję, bo właśnie staram się z Legimi zaprzyjaźnić i chcę aktywować konto :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam dopisać, że chciałabym przeczytać "Kain i Abel" Katarzyny Kwiatkowskiej. Jej "Zbrodnia w błękicie" niezwykle mi się podobała, chętnie poczytam kolejne losy Jana i Mateusza :)

   Usuń
 5. Mam sporo zaległych ebooków do przeczytania, więc niestety nie skorzystam z propozycji. Bardzo fajny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super!! Weszłam na stronę i co ukazało się moim oczom? "Gwiazd naszych wina", które bardzo ale to bardzo chcę przeczytać i sprawdzić jak to z tymi emocjami było! Ot moja odpowiedź :)
  Zgłaszam się.
  Blask_ksiazek@op.pl

  OdpowiedzUsuń