Wyniki konkursu z Węgrami

20:17:00

Z konkursu na konkurs mam coraz większe kłopoty z wyłanianiem zwycięzców. Słowo daję, zgłoszenia są tak fajne, że za każdym razem mam wrażenie jakiejś niesprawiedliwości. Bo dlaczego to a nie inne? W przyszłości chyba zastanowię się nad powołaniem jakiejś komisji ;)

Jeśli chodzi o ten konkretny konkurs to miałabym ochotę wszystkich was obdarować Mariską z węgierskiej puszty, ale niestety nie mogę :( Niemniej jednak bardzo dziękuję wam za udział w zabawie. Czytając wasze zgłoszenia co chwilę się uśmiechałam :) 

Okazało się, że większości Węgry kojarzą się z plackiem po węgiersku i dammmn, wcale się nie dziwię, bo mi też :)) Jest pyszny! To jedno z moich ulubionych dań. Mogłabym go jeść co drugi dzień i chyba szybko by mi się nie znudził... 

Było też o winie, opowieściach babci o II wojnie światowej i zakochiwaniu się w węgierskich żołnierzach, urocza historia o podróży poślubnej, bardzo zabawna przygoda z lunatykowaniem, tor Hungaroring (<3) i skojarzenia literackie. Wszystkie niesamowicie mnie urzekły, ale ostatecznie zdecydowałam się na... patelnię :) Alyss M. napisała tak:

Węgry najbardziej kojarzą mi się szczerze mówiąc z komiksem "Axis Powers: Hetalia". Węgry cały czas grozi tam komuś patelnią ^^

W tym miejscu nawet mój kot się uśmiechnął ;) Alyss M. gratuluję, a wam polecam poczytanie sobie wszystkich odpowiedzi (klik) i próbę zrozumienia skali mojego problemu z wyborem najlepszej :)

Miłego wieczoru!

Możesz przeczytać też:

14 komentarze

 1. Tyle, że placek po węgiersku nie ma nic wspólnego z Węgrami... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma Węgry w nazwie haha i chyba to robi całą robotę :)

   Usuń
 2. Nie zazdroszczę wyboru:) Ogromne gratulacje dla zwyciężczyni:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwycięzcy :) Rzeczywiście wybór trudny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje!
  Rozumiem ten problem z wyborem, jednak sądzę, że dobrze wybrałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie się też nie wydaje, że placek po węgiersku ma tyle wspólnego z Węgrami, co fasolka po bretońsku z Bretanią;) A książkę przeczytam już wkrótce, już stoi na mojej półce:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje serdecznie.
  Dziękuje też za życzenia i nawzajem. Wesołych świąt! Niech te święta ukażą Ci dalsze siły na co dzień, aby wszystko się dobrze toczyło w twym życiu!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje zwycięzcy oraz ciekawego pomysłu na konkurs :)

  OdpowiedzUsuń