Wyniki konkursu z "Zamienioną"

20:44:00

Konkurs z książką Zamieniona zakończył się 5 lutego, więc już naprawdę czas najwyższy na wyniki :) Wahałam się długo, jak zwykle zresztą - to bardzo typowe dla mnie i powie wam to każdy, kto mnie zna choć trochę. Jednak zwycięzca musi być, na dodatek tylko jeden. I jest. 

Zadanie konkursowe polegało na wyznaniu z czym też kojarzy się wam słowo "trylle" i odpowiedzi tradycyjnie niesamowicie mnie zaskoczyły oraz rozbawiły. A oto zgłoszenie, podczas czytania którego te dwa stany były najbardziej intensywne:

Trylle kojarzy mi się... z krylem. Chyba jednak niesłusznie, książka chyba nie jest o pokarmie dla wielorybów? :)

Nie, nie jest. Ale spokojnie, będziesz miała, Kalarepko, okazję do sprawdzenia o czym jest w rzeczywistości. Kryl - wyobrażacie sobie? :)

Dwa najsilniejsze działa wytoczone przeciwko zwycięskiej odpowiedzi to Sienkiewicz (cóż za dedukcja!) i tycie by Diana Górska, która jest już etatowym zdobywcą wyróżnień w moich konkursach. Może kiedyś uda się jej zdobyć pierwsze miejsce, liczę na to :)

A tymczasem dziękuję wszystkim za udział, gratuluję zwyciężczyni i uciekam wystosowywać maila z prośbą o dane do wysyłki.

Miłego wieczoru! :)

Możesz przeczytać też:

4 komentarze