Wish List

16:23:00

Idą święta, więc na blogach (w ilościach hurtowych) publikowane są zestawienia wymarzonych książek, które autorzy owych blogów chcieliby zobaczyć pod swoją choinką. Muszę w tym miejscu wtrącić, że owszem, ja również mam taką listę i jest ona tak długa, że nie zmieściłaby się pewnie nawet na bardzo rozległej płycie lotniska Heathrow w Londynie. Z ciężkim sercem wybrałam więc te tytuły, które jako pierwsze przyszły mi do głowy, bo prawda jest taka, że chyba nie ma takiej książki, której widok by mnie nie ucieszył ;)

W świat Nocnych Łowców wpadłam jak przysłowiowa śliwka w kompot, toteż niezwykle szczęśliwa byłabym mając na własność którąś powieść autorstwa Cassandry Clare - czy to z serii Dary Anioła, czy też z cyklu Piekielne Maszyny. Chyba trochę pozazdrościłam Natalii :)))

www.czytam-kupuję.pl

1. Od dawna mam w planach lekturę Małych kobietek, a wydanie Wydawnictwa MG jest tak fantastycznie fantastyczne, że po prostu nie mogę przestać gapić się na nie z głodem w oczach za każdym razem, kiedy gdzieś na nie trafiam. Mniam :)

2. Uwielbiam Przeminęło z wiatrem, o czym wiedzą wszyscy stali czytelnicy tego bloga, toteż chyba nie będzie wielkim zaskoczeniem fakt, że najnowszym obiektem książkowego pożądania jest dla mnie pozycja pod tytułem Przeminęło z wiatrem. Od bestselleru do filmu wszech czasów. Ach... :)

3. Moje pierwsze spotkanie z Johnem Greenem wypadło całkiem obiecująco (o czym można przeczytać tutaj), więc chyba nic dziwnego, że chciałabym wreszcie zapoznać się z jego najsłynniejszym dziełem, czyli książką Gwiazd naszych wina. Mam nadzieję, że kiedyś mi się to uda :)

www.lubimyczytac.pl

1. Od xxx razy x miesięcy planuję rozpocząć przygodę z Philippą Gregory, ale jakoś ciągle się nie składa. Może wreszcie ugnę się, kiedy już jej książka będzie leżała na mojej półce? ;))

2. Czy naprawdę muszę komuś wyjaśniać, dlaczego seria Igrzyska Śmierci znalazła się na tej liście? Nie sądzę :)

3. Jakiś czas temu utknęłam na Delirium, więc teraz chętnie zapoznałabym się z dalszymi losami bohaterów tej książki. Pandemonium kusi mnie już od dawna...

www.lubimyczytac.pl

No dobrze, a jak wygląda wasza świąteczna wish lista? :)

Możesz przeczytać też:

19 komentarze

 1. Wszystkie książki byłyby mile widziane, oprócz "Gwiazd naszych wina", "Pandemonium" i pierwszej części "Igrzysk śmierci", gdyż akurat te pozycje posiadam :D. "Przeminęło z wiatrem" chcę najpierw poznać, ale książką o tej opowieści bym nie pogardziła :)

  Swoją wish listę postaram się niedługo stworzyć, bo teraz ciężko mi coś wymienić :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezwykle ciekawe pozycje! :D
  Również żadnej bym nie odmówiła pod choineczką <3

  OdpowiedzUsuń
 3. ja nie mam takiego zestawienia, ale w moim też znalazły bu się trzy pierwsze pozycje :) żytczę takich podarunków pod choinką :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne pozycje! :) Na swojej półce również widziałbym chętnie książkę Greena, tyle że "Szukając Alaski". :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja strasznie napaliłam się na Dziennik Fitness Ewy Chodakowskiej ;) Może to nie jest typowa książka, ale to coś, co chcę kupić na nowy rok ;) Poza tym mam jeszcze kilka nieprzeczytanych książek w domu, które niedawno kupiłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety nie mam z twojej listy nic, co mogłabym ci sprezentować - poza oczywiście Philippą :)
  Mam nadzieję, że Mikołaj/Gwiazdor się postara i znajdziesz którąkolwiek z pozycji pod choinką:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak, Piekielne Maszyny w tych pięknych nowych okładkach również chętnie znalazłabym pod choinką ;) A "Gwiazd naszych wina" i trylogię Igrzyska Śmierci szczerze polecam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Życzę, żeby Mikołaj był bogaty, co będzie zapewne również z korzyścią dla czytelników Twojego bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytałam jedynie "Gwiazd naszych wina" i "Igrzyska Śmierci". Też chętnie ujrzałabym na swojej półce "Małe kobietki", jakąś powieść Gregory oraz całą trylogię Lauren Oliver.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja właśnie jestem po pierwszej swojej książce Sparksa "Anioł Stróż" i póki co marze aby dorwać kolejną jego pozycję ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Na "Małe kobietki" też się czaję. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Mnie "Małe kobietki" maksymalnie wynudziły. Ale to dawno było, może teraz lepiej odebrałabym tę powieść :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja w tym roku zażyczyłam sobie stojak na książkę.

  OdpowiedzUsuń
 14. A ja bym chciała mieć możliwość wyniesienia z księgarni tylu książek ile uniosę :))

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam podobnie - jakieś tam tytuły chciałabym zobaczyć pod choinką szczególnie, ale tak naprawdę właściwie każda książka mnie cieszy ;) Greena nic nie czytałam, a wszyscy chwalą więc chętnie bym jakiś tytuł przygarnęła :)

  OdpowiedzUsuń