Wyniki konkursu urodzinowego

15:03:00

Obiecałam wam, że wyniki urodzinowego konkursu zostaną opublikowane w drugiej połowie sierpnia i oto mamy drugą połowę sierpnia, więc niniejszym postem spełniam swoją obietnicę :) 

Konkurs polegał na napisaniu krótkiej recenzji "Mody na czytanie". Zwycięska praca urzekła mnie swoją prostotą (mam nadzieję, że nie urażę tym stwierdzeniem jej autorki - to komplement!). Ania z bloga Zakochana w słowie pisanym (bo to ona wygrała), w kilku(nastu) zdaniach podjęła się próby stworzenia rzetelnej opinii o moim blogu. Według mnie wyszło jej to całkiem nieźle, dlatego nagroda wędruje właśnie do niej :)


A oto treść recenzji Ani:

"Szukając wśród blogowych ogródków interesujących miejsc najłatwiej spotkać te cenne przy okazji. Dla mnie okazją stała się Anwen, którą podczytywałam od dawna i której blogroll był dla mnie jedynym źródłem miejsc do odwiedzenia. 

I w ten sposób trafiłam między kwiatki Karriby, choć zerkając na favikonę można by się pokusić o stwierdzenie, iż między motyle. Pamiętam, że jeszcze jakiś czas temu miał zupełnie inną nazwę, ale jaką już przypomnieć sobie nie potrafię. Mimo to obecna jest idealnym odzwierciedleniem strony, w której chodzi przecież (choć nie tylko!) o czytanie.

Karriba opiniuje różne gatunki, choć jak można zauważyć szczególną sympatią darzy Jeżycjadę. Szkoda tylko, że nigdzie nie ma katalogu wszystkich opinii, ale kto wie, może kiedyś? Zazwyczaj unika mówienia o sobie, choć w ramach zabaw blogowych uchyliła już kilkakrotnie rąbka tajemnicy. Za to chętnie wypytuje innych bloggerów w ramach cyklu Oko w oko (zastanawiam się ilu chętnych już czeka w kolejce?).

Jako hipokrytka wspomnę, iż na blogu panuje monotonia kolorystyczna (sama mam podobnie) i jest bardzo minimalistycznie.

Mimo to z chęcią zaglądam na bloga Karriby (czyżby wcześniej pn. Biblioteka Karriby?) i raczej nie zamierzam tego zmieniać."

Rozbroiło mnie to "raczej nie zamierzam tego zmieniać" :))

Gratuluję Ani i informuję was uprzejmie, że prawdopodobnie już niedługo pokuszę się o następny mały konkurs. Chyba spodobało mi się rozdawanie książek :) Tym razem do zdobycia będzie prawdziwy bestseller - "Dotyk Julii", autorstwa Tehereh Mafi. Bądźcie czujni! :)

Możesz przeczytać też:

7 komentarze