Google wysadza w powietrze...

07:20:00

...naszych obserwatorów. 

Informacje o planach zlikwidowania Google Readera, a co za tym idzie listy naszych followersów (że się tak posłużę twitterową nomenklaturą) pojawiają się już od dłuższego czasu. Wygląda na to, że jest to rzecz absolutnie nieunikniona - prawdopodobnie już od lipca zostaniemy odłączeni od informacji na temat nowych postów na naszych ulubionych blogach.

Dla mnie byłaby to prawdziwa tragedia, toteż od kilku tygodni na bocznej szpalcie Biblioteki Karriby możecie oglądać taki oto banerek:


Jest? Jest.

O Bloglovin' pewnie większość z was słyszała. Założenie tam konta nie jest skomplikowane, ale gdyby ktoś miał problem może kliknąć tutaj i wszystko od razu stanie się prostsze :) To całkiem fajny czytnik, dość przejrzysty i łatwy w użytkowaniu. Zachęcam was do skorzystania i zaimportowania swojej listy blogów do nowego miejsca. 

Gdyby ktoś obawiał się, że straci kontakt z Biblioteką Karriby (a to byłoby doprawdy straszne :)) niech się nie lęka. Można mnie śledzić na trzy sposoby:Wszystkich oczywiście gorąco do tego zachęcam :)

Miłego poniedziałku!

Możesz przeczytać też:

10 komentarze

 1. Przerazasz mnie... Jakos nie moge sobie wyobrazic ze Google przeprowadzi az tak drastyczna zmiane. Stawiam na to ze jakos sensownie to rozwiaza. Ale gdz wroce do domu, sprawdze czy juz sledze Cie na facebooku (na kursie na ktorym wlasnie jestem, niestety FB jest zablokowany ;-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponoć są jakieś petycje pisane w tej sprawie, ale nie wiadomo jak to się wszystko skończy. Wolałabym nie tracić swoich obserwatorów :)

   Usuń
 2. Pierwsze słyszę! I mam nadzieję, że to plotki.. zresztą sami sobie zrobią krzywdę - funkcja obserwowania jest najważniejszą rzeczą, która trzyma blogerów na blogspocie (w moim przypadku na pewno tak jest). Nie wyobrażam sobie, żeby tej opcji nie było!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana, choćbyś chciała to mi nie umkniesz :) za bardzo lubię Twojego bloga :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie. Jednak na wszelki wypadek skorzystam z Twojej porady.

  OdpowiedzUsuń
 5. O mamo, a ja nic z tych rzeczy nie mam, nie ogarniam jeszcze ani twittera ani bloglovina :) muszę się w weekend tym zająć ;) dzięki za informacje i ostrzeżenie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Też muszę się tam zalogować.

  OdpowiedzUsuń
 7. mam nadzieję, że to tylko plotki :((

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale jestem wkurzona za to!! mam na liscie blogów, moje ukochane blogi na które wpadam regularnie, a nagle ich strace?1 nie moge sie z tym podgodzic :/

  OdpowiedzUsuń
 9. Aż się wierzyć nie chce, sami sobie zaszkodzą... Fajnie, że o tym mówisz i dajesz tak cenne rady :)

  OdpowiedzUsuń