Konkurs: Kryminalnie na Halloween

13:42:00


Nie tak dawno temu zostałam laureatką konkursu organizowanego przez Syndykat Zbrodni w Bibliotece (wszystko dzięki temu wpisowi). W nagrodę dostałam paczkę z pięcioma tegorocznymi kryminałami. 

Znalazły się w niej:
1. P.D. Baccalario, A. Gatti - "Skradziony obraz"
2. A. Minicka - "Morderstwo w Miłowie"
3.  J. Krakowski - "Zgubne dziedzictwo"
4. J. Cotton - "Podziemny świat"
5. P. Shordney - "Alibi".
Na zdjęciu widzicie jeszcze dwie inne pozycje - "Fastlane milionera" MJ DeMarco (dostałam do recenzji od portalu NaKanapie.pl) i "Smoczą drogę" Daniela Abrahama (otrzymaną w prezencie od znajomych). 

Nie wiem czy ktoś z was pamięta, ale "Zgubne dziedzictwo" Jacka Krakowskiego mam już na swojej półce (krótka recenzja tutaj). Pomyślałam więc, że drugi egzemplarz mogę komuś z was oddać. Początkowo chciałam zrobić typowe rozdanie, ale potem wpadłam na inny pomysł. 

Konkurs (bo do tego zmierzam :)) z okazji Halloween - oto co wam proponuję. Nagroda dopasowana świetnie, bo akcja książki toczy się właśnie w okolicach Święta Zmarłych :) 

Zadanie konkursowe polega na wysłaniu do mnie maila (na adres: karriba.book@gmail.com) w którego temacie należy wpisać: Kryminalnie na Halloween, a w treści polecić mi jakąś książkę. Forma jest dowolna - mogą być zwykłe opinie, obrazki, memy i wszelakie inne cuda - oby tylko zachęciły mnie do przeczytania właśnie tej pozycji :) 

Nie musicie być obserwatorami mojego bloga, ale oczywiście będzie mi bardzo miło, jeśli się na to zdecydujecie. Będę  też zachwycona, jeżeli zechcecie wstawić poniższy, podlinkowany banerek u siebie :) W mailach proszę was również o podanie adresu swojego bloga (jeśli taki macie) oraz imienia/pseudonimu :) Do zabawy zapraszam osoby zamieszkujące na terenie Polski. 

Konkurs startuje z chwilą opublikowania tego posta, a kończy się 31 października o godz. 18.00, a więc tuż przed tym jak zapłoną wszystkie "dyniowe" lampy :)

Mam nadzieję, że znajdzie się choć jedna zainteresowana  osoba :)


Pozdrawiam,
Karriba

Możesz przeczytać też:

6 komentarze

 1. Życzę wszystkim powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dowolną książkę czy jakiś kryminał?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziś i do mnie dotarła paka z Syndykatu a w niej prawie to samo co u Ciebie - tylko zamiast Alibi Udręka ;-) Dlatego w kunkursie udziału nie wezmę. Swoją drogą jeśli dotrą do mnie książki z nakanapie to powtórzy mi się Zgubne dziedzictwo i pewnie też coś zorganizuję. Fastline milionera też mam od nich dostać, co za zbieg okoliczności ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tym razem udziału w konkursie nie wezmę. Z prostej przyczyny. Czytałam już coś tego autora i niestety zupełnie nie przypadł mi do gustu. Nie chcę drugi raz ryzykować ;p
  Jednak życzę szczęścia wszystkim, którzy postanowią wystartować i zabawić się w Twoim konkursie :)

  OdpowiedzUsuń